Wednesday, December 31, 2014

Tuesday, December 30, 2014

馬豆糕

隨咗蝦外, L 姐仲叫我整多個甜品,

我知道佢地已有兩個西式甜品,

咁我整中式啦!



Monday, December 29, 2014

火腿焗長通粉


食剩半隻火腿要嚟點食好呢?

已經将火腿骨煲咗粥,

又將部份火腿切粒煮意粉食!


Sunday, December 28, 2014

Ham with Marmalade Glaze


第一次整 glazed ham 就好成功,

個個食完都大讚!




Marmalade Glaze
1/2 杯橙皮 jam
1 湯匙法國介酱 Dijon Mustard
1 粒蒜頭剁蓉
2 湯匙鮮橙汁

将所有材料放入一小煲中, 用小火煮至 jam 溶及開始起泡即成


做法:
将火腿去皮, 盡量保留肥膏,
用一把利刀將肥膏界鑽石花
預備一個有架焗盆, 倒入一杯水
将火腿放在架上
入預熱 180C 焗爐焗1小時
將火腿取出, 塗上 glaze, 再将火腿放入焗爐
每十分鐘重覆此步驟㚗至所有 glaze 用完為止 ( 约1 小時)
将火腿取出待涼, 即可切片進食

Saturday, December 27, 2014

Friday, December 26, 2014

Thursday, December 25, 2014

聖誕午餐 2014


聖誕快樂

每年嘅聖誕節,

易家都會攪個聖誕 BBQ,

噚晚喺 L 姐度玩到午夜,

今早七點就起身預備聖誕午餐,

今年第一次整焗火腿,

好成功,

個個都讚!

















Wednesday, December 24, 2014

七彩素炒意粉


呢餐要食素啲,

因為跟著幾日都會大魚大肉呀!

用咗雞髀菇, 翠玉瓜, 洋蔥, 红蘿蔔, 红甜椒, 蔥嚟炒意粉。






Monday, December 22, 2014

冬至晚飯


祝各位冬至快樂!

懶煮飯,

出街食飯做節,

呢輪唔係幫襯老北京就係正斗,

食到有啲悶,

决定去好耐無去嘅發記!


Friday, December 19, 2014

橙汁豬柳


去完旅行返嚟,

發覺棵檸檬樹一隻檸檬都無,

唉!

檸檬唔使一次過摘哂架,

要用到先去摘!

無檸檬煮餸,

為有用橙囉!

Thursday, December 18, 2014

Wednesday, December 17, 2014

買隻细细哋玩吓!


L 姐約我地去喺嗰度食聖誕前夕晚餐,

佢問我整乜野拎去,

佢想我焗隻火腿,

但係我未整過喎,

都係煮啲大蝦穩陣啲,

拔!

比 L 姐撩起我條筋,

我又想加焗火腿喺我嘅聖誕 BBQ 餐單度,

咁買隻细细地嘅火腿玩下先!


呢隻細嘅都 4.5kg 架!

Tuesday, December 16, 2014

香茅雞翼


去旅行前將啲香茅修剪過,

而家啲香茅再標過出嚟,

雖然仲未夠粗壯,

但係都剪咗一條嚟煮餸!


材料:
雞中翼 1kg
蒜蓉, 薑蓉各1茶匙
香茅一枝 ( 只要白色部份 ) 剁碎
蔥花
辣椒碎適量 ( 各人喜好)

醃料:
魚露2湯匙
生抽半湯匙
糖1茶匙
黑椒粉


做法:
雞翼用醃料醃起碼2小時以上
燒熱平底鑊, 不用下油, 将雞翼煎至兩面金黃至熟



加入料頭爆香,

将雞翼兜勻即可上碟



Saturday, December 13, 2014

有客到之晚飯@老北京


我一早儲定飛仔,

想帶舊同事去後備飯堂食西餐架,

飲茶時講開呢度啲點心好食,

講下講下提到呢度嘅燒鴨都好正,

咁不如同佢地去食片皮鴨嘞!


一鴨三食

Thursday, December 11, 2014

有客到之飲茶@正斗


舊同事夫婦由昆士蘭一路玩到落嚟墨爾本,

其間又喺悉尼探親,

以為佢地會喺悉尼唐人街飲茶食飯,

點知佢地話冇喎,

咁一定要同佢地喺度飲餐茶,

同香港啲點心做個比拼!

結論係呢度嘅點心好正,

有啲仲正過香港嗰啲呀!





蘿蔔絲穌又脆又鬆化又好味, 

大讚!


豆腐菜腸,

香港冇架,

一定要試!



釀蘑菇, 

好似香港都無, 


Wednesday, December 10, 2014

有客到


大老爺嘅舊同事嚟咗澳洲玩,

尾站係墨爾本,

佢地離團後仲停留多兩日,

咁我地盡下地主之誼,

帶佢地周圍行下食下野,

晏晝帶佢地去食越南河,

晚飯就由我負責啦!